Naše mjúzika

Lůžowoušká mentálistka a skládající magor

29. července 2009 v 13:41 | Hate
Řekla jsem si, že sem teď o prázdninách už články moc přidávat nebudu, protože Gira je na prázdnidnách a nechci, aby to tu bylo všechno přeplácaný jen mejma kecama, ale tenhle odkaz sem prostě dát musím. Nějak se mi podařilo narazit na níže odkazovaný blogíseQ (nebo jak se to správně kchůlově píše? kdo by věděl, nechť prosím zanechá komentář) a málem jsem spadla ze židle. Smála jsem se tak, že mě nebyl schopen uklidnit ani hlas madam zpěvačky Loreeny McKennitt (ano, kromě Metalu poslouchám i další kvalitní hudbu!) a to je co říct.
Odkaz tady:
DODATEK PO DVOU DNECH: Díky tajnému agentu Mr.Kevovi se mi podařilo zjistit hudební vkus výše zmiňované slečny - Lordi (rock), Bullet For My Valentine (komerční metalcore), Nightwish (kterejch je mi jakožto mojí oblíbený kapely líto, ale kvůli Amaranthu je dneska "poslouchá" každej) a Slipknot (kapela s obrovskym počtem pózerskejch fanoušků, podobně jako Manson).


No a ti z vás, co klikli a vydrželi to mi za odměnu můžou zkritizovat můj nejnovější hudební pavýtvor aneb nechat sedm a půl minuty trpět své citlivé uši. Omlouvám se za nepříliš realistický zvuky, příliš tichou nahrávku, chvilkovej příšernej zvuk kytary kdesi po šestý minutě (musela jsem jí tam přepnout do midu, v RealSoundu se tý mrše najednou hrát nechtělo) a vůbec za jakoukoli psychickou újmu, ale ve svém útlém věku sotva složim něco pořádnýho :-(
 
 

Reklama