Červenec 2009

Lůžowoušká mentálistka a skládající magor

29. července 2009 v 13:41 | Hate |  Naše mjúzika
Řekla jsem si, že sem teď o prázdninách už články moc přidávat nebudu, protože Gira je na prázdnidnách a nechci, aby to tu bylo všechno přeplácaný jen mejma kecama, ale tenhle odkaz sem prostě dát musím. Nějak se mi podařilo narazit na níže odkazovaný blogíseQ (nebo jak se to správně kchůlově píše? kdo by věděl, nechť prosím zanechá komentář) a málem jsem spadla ze židle. Smála jsem se tak, že mě nebyl schopen uklidnit ani hlas madam zpěvačky Loreeny McKennitt (ano, kromě Metalu poslouchám i další kvalitní hudbu!) a to je co říct.
Odkaz tady:
DODATEK PO DVOU DNECH: Díky tajnému agentu Mr.Kevovi se mi podařilo zjistit hudební vkus výše zmiňované slečny - Lordi (rock), Bullet For My Valentine (komerční metalcore), Nightwish (kterejch je mi jakožto mojí oblíbený kapely líto, ale kvůli Amaranthu je dneska "poslouchá" každej) a Slipknot (kapela s obrovskym počtem pózerskejch fanoušků, podobně jako Manson).


No a ti z vás, co klikli a vydrželi to mi za odměnu můžou zkritizovat můj nejnovější hudební pavýtvor aneb nechat sedm a půl minuty trpět své citlivé uši. Omlouvám se za nepříliš realistický zvuky, příliš tichou nahrávku, chvilkovej příšernej zvuk kytary kdesi po šestý minutě (musela jsem jí tam přepnout do midu, v RealSoundu se tý mrše najednou hrát nechtělo) a vůbec za jakoukoli psychickou újmu, ale ve svém útlém věku sotva složim něco pořádnýho :-(

Já a zbytek světa

23. července 2009 v 20:38 | Hate |  Hatein těžkej život
Z jakéhosi zvláštního a nepochopitelného důvodu jsem dostala obrovskou chuť postěžovat si na ostatní teenagery... No, těžko říct, jestli ostatní je zrovna nejlepší slovo, protože já se moc za teenagera nepovažuju, věkově možná, ale chováním rozhodně ne. Od svejch desíti let necítím ve svým chování moc velkou změnu a i tehdá jsem byla jiná než ostatní, takže se pořád považuju spíš za malý dítě než za puberťáka. Když už se mi nepodaří vyhnout zrcadlu a zahlídnu svůj ksicht (pokud se mi ho teda podaří zahlídnout přes háro, kvůli kterýmu mi spolužáci přezdívaj Pepa Vojtek a furt chtěj, abych s nim házela... Pchá, já nemám vlasy jako ten blboun připlešlej! Spíš bych je přirovnala k tomu, co nosil zamlada Angus Young, popřípadě mistr Malmsteen a spousta jinejch slavnejch muzikantů, ale jim to těžko vysvětlíte, když poslouchaj Vanessu Hudgens nebo jak se ta kravka píše), není na něm ani kapka make-upu. Kdybych byla krásná, vysvětlila bych to tím, že věřím v přirozenou krásu člověka, ale vzhledem k tomu, že vypadám jako zfetlej bezďák, dejme tomu, že věřím jenom v přirozenost, ok?
No a teď přejdeme od stížností na mojí držku ke stížnostem na věc zvanou "zapadnutí do kolektivu". Celý tohle slovní spojení mi přijde směšný, pamatuju, jak jsem se kdysi rozhodla nejet na třídní výlet a moje kámoška (přesněji řečeno bejvalá kámoška, protože se z ní stal fouňa) mi tvrdila něco ve smyslu, že tam musim jet, bude to úžasný a pomůže to ucelit kolektiv. No, jestli ona touží po tom patřit do kolektivu skládajícího se ze spousty bárbín a pár frajírků, její věc, ale mě ať z toho laskavě vynechá. Takový typický zapadnutí do kolektivu navíc spočívá v obdivování Hanny Fontány, nošení půlmetrovejch slunečních brejlí atd, však to znáte. Pamatuju, jak jsem nedávno spatřila jednu bárbínu (ale těch bárbín by se do ní vešlo nejmíň pět) oháklou v černym triku s kejtrou a nápisem ROCK. Měla jsem sto chutí jí to tričko stáhnout, narvat do nosu, vytáhnout ušima a uškrtit, ale procházela kolem jedna z našich profesorek, tak snad jindy.
Pamatuju, jak jsem potkala bejvalýho spolužáka a ptala se ho, jestli ještě poslouchá Rammsteiny. Odpověděl, že ne, protože už jsou starý. Tenhle důvod mě fakt rozsekal (a chlapec měl fakt štěstí, že jsem nerozsekala i já jeho).
Takhle bych se tu mohla vykecávat do apokalypsy, ale k čemu, když bych opakovala vlastně pořád to samý dokola - nesnášim všechny a všichni nesnášej mě!
A právě teď jsem se tomu začala totálně šíleně smát.

Typický Hatein prázdninový den

15. července 2009 v 21:54 | Hate |  Hatein těžkej život
Většina normálních lidí o letňáky objíždí celej svět, obíhá památky, fotí si je a uklidňuje svoje malý haranty, který chtěj domů, nažrat, vyčůrat a tak dále. O něco starší haranti tráví prázky venku se svejma debilníma kamarádama, holky očumujou třikrát starší kluky a furt žvatlaj něco ve smyslu, že je k smrti milujou, musí si je jednou vzít a přitom si na obličej se zrcátkem v ruce patlaj víc make-upu než spotřebuje herecký studio, kluci se vyhejbaj šílenejm holkám, rvou se, nadávaj a procvičujou si svuj pubertální humor. Ještě starší haranti léto prochlastaj, hulej, fetujou atakdále.
A jakpak tráví svůj volnej čas Hate? Žádný cestování, žádný památky. Zatim jsem byla v zahraničí jen párkrát, ale pokaždý jsem chytla nějakýho bacila, takže se rodiče rozhodli, že nemá cenu se mnou kamkoli jezdit, protože chcípat můžu i doma. Ne, že by mi to vadilo, protože cestování mam ráda asi tolik, jako mák Mrakoplaš, ale co...
Hatein prázdninovej denní program:
8:00 - brácha vstává
8:10 - taky vstávám (i když nedobrovolně), protože mě bráchův počítač vzbudil ze spánku
8:30 - znuděně pobíham po baráku a moje dupání probere celou rodinu
8:45 - jdu se nažrat

Co poslouchá Hate

7. července 2009 v 18:53 | Hate |  Songy
WARNING: Všem příznivcům Ewči Farnejch, 50Koruna, Tokio Hotel nebo nedejvypravěči High School Musical doporučuju okamžitej odchod...
Aneb deset Hateinejch top songů (je to popořadě od nejoblíbenější až na devátou Ciaran's Well, kterou mam sice hodně ráda, ale vzpomněla jsem si na ní pozdě a nechtělo se mi to celý přepisovat :D)

Zaprvý, The Poet And The Pendulum od Nightwish

Zadruhý, Mein Herz Brennt od Rammstein

10 nejoblíbenějších písniček

7. července 2009 v 14:50 | Gira |  Songy
Tož zdravím všecky. Poprvé sem něco píšu já osobně, takže důvod k oslavě xD Ale teda k věci. Tak nás tak s Hate napadlo, že bychom si tu mohli udělat náš menší přehled oblíbených písniček a dohodli se, že vyberem těch 10 nej. Mno, tak tady jsou ty moje. Byla docela fuška na to najít kvalitní video, ale snad se povedlo. Jen upozorňuji, že co se mé osoby týče tak to, v jakém jsou písničky pořadí, nemá žádný vliv na stupeň oblíbenosti. Ok?

Head strong by trapt

Další fajn věci

7. července 2009 v 13:24 | Hate